Leden 2018

Marion - ohlasy

30. ledna 2018 v 13:59
Do ordinace MUDr. Josefa Jonáše postupně přichází ohlasy majitelů 1. prodejní série přístroje Marion. Revolučního přípravku, jehož je pan doktor Jonáš autorem.

Pozitivní reakce
V pátek 26. ledna jsem vyzvedla dcerku ze školy. Měla zvýšenou teplotu, bolest v krku, píchání v uchu, potíže při polykání. Dle jejích pocitů - stejný průběh, jako zhruba před rokem, kdy měla nad pravou mandlí absces. Voni jsme ho zvládli kapkami (Diamino, Antivex, Nobac, Angínu) a antibiotikami.
Hned v pátek v poledne jsem dcerce nasadila na ruku přistroj Marion a nechala běžet v cyklech až do včerejšího večera (neděle). K tomu klid na lůžku, čaj s citronem a medem a natírala jsem ji i Stresonem. Už včera (pondělí) byla bez příznaků. Dnes ráno (úterý) při prohlídce v krku mandle zmenšené, nic nenasvědčovalo tomu, že ještě před třemi dny nebylo díky otoku nic vidět. Uvidíme jak dál, ale už teď je jasné, že přístroj Marion je úžasná věc, nemám slov a jsem za to panu doktorovi Jonášovi neskonale vděčná. Vždyť co si může matka přát nejvíc na světě, než zdraví svých dětí?
Monika S.
Odpověď:
Děkujeme paní Moniko za Vaši reakci, moc si jí vážíme. Ano, zdraví našich dětí, ale i dospělých - rodičů, prarodičů, je to nejvíc, co si může člověk přát. A pan doktor Josef Jonáš si to velmi dobře uvědomuje.

Negativní reakce
Objednala jsem si před Vánocemi elektronický přístroj Marion. Přišel v pořádku, užíváme ho celá rodina a jsme velmi spokojeni. Mám jen výtku co se týče řemínku. Už po pár dnech se nám ošouchal, poutko se viklá, hrozí, že se brzy přetrhne. Možná je to tím, že ho střídáme celá rodina, ale i tak si myslím, že vzhledem k ceně by měl držet i řemínek.
Jana H.
Odpověď:
Děkujeme za Vaši reakci. Ano, tuto situaci už řešíme. První dodavatel pásků se neosvědčil, proto jsme s ním ukončili spolupráci a zahájili vlastní výrobu řemínků. Napište prosím na kontaktní adresu uvedenou na webu www.marion-jj.cz, kde s Vámi bude sepsán reklamační protokol a řemínek bude bezplatně vyměněn.
Poděkování MUDr. Josefu Jonášovi

23. ledna 2018 v 14:49
Součástí objednávky přístroje Marion byl i tento krásný e-mail :-)

Ačkoliv neznám MUDr. Josefa Jonáše osobně, je to podle mého názoru velmi moudrý, geniální muž, který si zaslouží hlubokou úctu a poklonu. Mrzí mne jen, že jeho práce a zásluhy nejsou naší společností doposud (doufám, že jen doposud) dostatečně oceněny.
Mně osobně i mým dětem přípravky řízené detoxikace velmi pomohly a pomáhají, za což
mu velmi děkuji. A už moc se těším na přístroj Marion.
S úctou a popděkováním
Andrea P.

Děkujeme, paní Andreo.


Marion - další dotazy a odpovědi

19. ledna 2018 v 17:27

Dotaz:
Dobrý den, ráda bych se zeptala, jestli je přístroj Marion možné používat i v případě, že v těle člověka jsou kovové šrouby (např. po operaci zlomené ruky). A jestli je nějaké jiné zdravotní omezení pro používání (např. stav po plicních emboliích nebo jiných závažných chorobách).
Děkuji Jana S.
Odpověď:
Používání Marionu nemá žádné zdravotní kontraindikace. Zcela přirozeně reguluje vnitřní prostředí organismu.

Dotaz:
Dobrý den, na blogu Marion jsem se dozvěděla, že k prvním účinkům Marionu patří rozbíjení solných krust a vylučování biogenních solí. To je báječné! Asi měsíc užívám přípravek Biosalz, když teď mám Marion, mám Biosalz vynechat nebo ho můžu užívat současně? Také se chci ještě zeptat, jestli pane doktore přibíráte nové klienty.
Děkuji za informaci. Věra V.
Odpověď:
Nové klienty opatrně přibírám. Marion můžete kombinovat s preparáty.

Dotaz:
Dobrý den, pane doktore Jonáši. Jsem začínající terapeut. Na vašich webových stránkách jsem si přečetla základní údaje o přístroji Marion. Chystáte i nějakou odbornou přednášku ohledně používání a účinků přístroje? Myslím, že by ji ocenila řada současných i začínajících terapeutů.
Ivana P.
Odpověď:
Na jaře provedu několik přednášek o přístroji Marion i dalších, chystaných detoxikačních postupech.

Dotaz:
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, pokud budu používat přístroj Marion, jak poznám, že už je organismus vyčištěný?
Děkuji za odpověď. Z.K.
Odpověď:
Přesně řečeno, organismus nikdy nebude definitivně vyčištěný. S toxiny a mikroorganismy se setkáváme stále. Na počátku, myslím tím první půlrok, by měl člověk používat Marion prakticky denně (samozřejmě to může být i v noci). Pak obvykle stačí na intenzitě ubrat. Jsou však situace, např. dovolená, pobyt v nemocnici, stresové období atd., kdy vás Marion ochrání před infekcemi. Optimálně by se měl majitel Marionu nechat v mé ordinaci 1x ročně přeměřit a vyhodnotit výsledky.

Dotaz:
Dobrý den, mám dotaz, když bych chtěla dát přístroj tříletému dítěti, musíme dodržet stejný interval? Mám strach, že ho neudrží tak dlouho na ručičce. A ve spánku se bojím, aby ho nerozbilo.
Děkuji za odpověď. Zuzana K.
Odpověď:
Zkušenosti maminek s Marionem jsou takové, že přístroj připínají dítěti ve spánku na paži. Z rozbití přístroje nemusíte mít strach, je velmi odolný.

Dotaz:
Dobrý den, pane doktore. Zajímá mě souběžné užívání vašich kapek Joalis a používání přístroje Marion. Je vhodné obě metody detoxikace souběžně kombinovat nebo je zhlediska detoxikace pro tělo lepší nějaký čas používat přístroj a až pak zase samostatně užívat kapičky?
Děkuji a hezký den. Eva E.
Odpověď:
Kombinace preparátů a Marionu je naprosto vhodná. Osobně to tak dělám i já (moje rodina). Přináší nám to dobrý pocit, a to je důležité. Vlastnit Marion neznamená, že se nemusíte o sebe už dále starat.

Dotaz:
Dobrý den, nad přístrojem uvažuji, i když už deset let detoxikuji kapkami pana doktora Jonáše. Určitě se můj zdravotní stav o mnoho zlepšil, ale alergie na různé potraviny mi zůstaly a podle lékaře mám stále osteoporózu. Je naděje, že by se mi užíváním přístroje mohly tyto problémy zlepšit?
Odpověď:
Marion je podstatně dokonalejší než preparáty. Terapeut či člověk sám neudělá tak dokonalý výběr preparátů, jako zajistí Marion. Připravuji jeden preparát, který Vám zdarma pošleme. Pro mimořádně vzdorující případy.

O zdraví je třeba bojovat!

19. ledna 2018 v 15:33 | MUDr. Josef Jonáš
Skutečné příčiny zdravotních problémů hledá lidstvo od pradávna. V současnosti je už jasné, že většina nemocí je výsledkem souboje mikroorganismů a člověka. Můžeme ale tento souboj nějak ovlivnit v náš prospěch?


Proč vzniká astma, ekzém, cukrovka, demence? Vzneste dotaz ke svému lékaři a nedozvíte se nic. Někteří hledají problém v genech, jiní krčí rameny. Příčinu předčasné smrti a nemoci ale můžeme hledat i v jídle. Důvody známe. Jíme velmi mnoho, potraviny jsou kontaminované chemickými látkami a často nejsou ani čerstvé. Jejich výroba má průmyslový charakter a na konečný výsledek má škodlivý vliv i špatná příprava. Mikrovlnné trouby, smažení, pečení, teflonové nádobí, chuťové zvýrazňovače, mnoho mrtvých potravin. Než to všechno pochopíme, uplyne ještě hodně času.

Skrytí vládci
V současné době je už prokázané, že většina nemocí je výsledkem souboje mikroorganismů a člověka. Lidstvo si myslí, že antibiotika problém vyřeší, to je ale obrovský omyl. Skryté, chronické infekce jsou skutečným vládcem nad lidským zdravím. Ukažme si to třeba na podivném problému, který nazýváme chronický únavový syndrom. Můžeme jíst živou stravu, vynechat gluten, promýšlet porce jídla, snídat smoothie a budete se cítit vitálnější. Můžete studovat a jíst vitamíny, dělat jógu a dechová cvičení. Stále ale budete mít chronický únavový syndrom, protože nenajdete příčinu. Ta bývá obvykle v chronické virové infekci, která zasáhla proužky mozkové hmoty táhnoucí se prodlouženou míchou. Odtud vychází nepřetržitý proud impulzů do mozkové kůry, zajišťuje úroveň bdění a spánku. V nezralých dětských mozcích způsobuje útlum nebo psychomotorický neklid. Onen virus se do mozku dostane díky stresu.

Tento model platí u mnoha dalších nemocí. Celý imunitní systém je řízen z mozku, stejně jako emoce, hormony, ale také dýchání nebo trávení. Jiné pochody mají jiná centra. Játra, ledviny, slezinu, srdce či plíce; neexistuje způsob, jak se těchto problémů zbavit. Tedy šlo by to, ale museli bychom ovládat velmi složité znalosti. Do své stravy ale zasáhnout můžeme, udělejme to tedy! Zpomalíme procesy degenerace a někdy jim dokonce dáme opačný směr. V jedné knize jsem kdysi popsal situaci, kdy bylo stádo ovcí zavřené v ohradě se spoustou žrádla. Kolem té ohrady byli vlci - na ovce sice nemohli, ale byli tam neustále. A ty ovce brzy uhynuly. Protože i tu nejlepší snahu zdravě se stravovat dokáže chronický stres zcela zničit.

Vezměme tedy konečně své zdraví do vlastních rukou!


MUDr. Josef Jonáš

Marion - dotazy a odpovědi

11. ledna 2018 v 15:05
Dotaz:
Dobrý den, pane doktore. Je v pořádku, že přístroj je nasatven na 1:29.min. Je to tak v pořádku? A co když potřebuji tuto dobu přerušit?
Mirka V.
Odpověď:
Ano, je. Přesně je to na 1:29.min 20 sekud. Pokud musíte vykonat nějakou neodkladnou záležitost, při níž by Vám přístroj překážel, stiskněte krátce tlačítko PAUSE. Program opět spustíte krátkým stisknutím PAUSE. Vše je uvedeno i v přiloženém návodu.

Dotaz:
Dá se Marion objednat i na splátky?
Odpověď:
Dobrý den. Splátkový prodej zatím nevedeme.

Dotaz:
Pane doktore Jonáši, moje kamarádka si v 1. sérii zakoupila Váš přístroj Marion. Měla nějaké psychické problémy, stres v rodině i v zaměstnání, a tvrdí mi, že po pravidelném "užívání" je klidnější a vyrovnanější. Můžete mi prozradit výrobní tajemství? Jak to funguje? Jak je to možné? Rád bych si ho také objednal.
Jaroslav K. Kouřim
Odpověď:
Přístroj Marion je výsledkem mých detoxikačních zkušeností posledních dvaceti let. Když dovolíte, výrobní tajemství si nechám pro sebe. Více informací o přístroji naleznete na stránkách www.marion-jj.cz

Dotaz:
Dobrý den, jsem plátce DPH, můžu si zakoupení Marionu odepsat z daní?
Alena, Praha
Odpověď:
Ano, ke každé koupi přístroje je vystaven daňový doklad.

Dotaz:
Vážený pane doktore. Lze prosím hodinkami Marion vyléčit Alzheimerova choroba? Děkuji za odpověď.
Josef N. Vlašim
Odpověď:
U Alzheimerovy choroby dochází k zániku buněk mozkové kúry. Tato nemoc bohužel sahá nad možnosti výrobku Marion. Na druhou stranu, mnoha zdravotním problémům lze předcházet.

Dotaz:
Několik let navštěvuji detoxikačního poradce a užívám preparáty Joalis. Teď jsem si koupila Marion, k poradci už chodit nemusím?
Ivana
Odpověď:
Konzultace s odborným terapeutem je vždy důležitá. I při užívání přístroje Marion.

Dotaz
Dobrý den, pane doktore. Chápu to dobře, že Marion je přístroj určený k detoxikaci?
Ing. Horalová
Odpověď:
Ano, chápete to dobře. Přístroj Marion podporuje a umožňuje odchod toxinů z těla. Jeho prostřednictvím může být tělesná regulace podporována a regulována. Vyčistěním organismu se pak lidské tělo může daleko lépe bránit nežádoucím toxinům a mikroorganismům.

Dotaz:
Mám dotaz, kolik cyklů je potřeba k základní očistě organismu? Děkuji za odpověď.
Odpověď:
Počet cyklů potřebný k očistě je individuální. Závisí na zdravotním stavu, věku aj. Jestliže používáte přístroj poprvé, doporučuji aplikovat celý cyklus alespoň jednou denně, po dobu tří měsíců. Čas na přístroji je nastaven automaticky na jeden kopletní cyklus.


Dotazy na přístroj Marion směřujte na e-mail uvedený dole na webových stránkách www.marion-jj.cz