Únor 2018

Marion - dotazy a odpovědi

26. února 2018 v 13:04
Dotaz:
Dobrý den, pane doktore. Zajímalo by mě, jestli přístroj Marion pomůže na lupénku. Léčím se s ní už několik let a bezvýsledně. Kortikoidy nechci mazat.
Děkuji za odpověď. Pavel V.
Odpověď:
Na stránkách www.marion-jj.cz uvádím, že přístroj je tak chytrý, jak "chytrý" je jeho autor. Za padesát let lékařské praxe jsem v otázce psoriázy neboli lupénky občas úspěšný byl, občas nebyl. Záleží na závažnosti onemocnění a dědičných faktorech. Nemohu prohlásit, že Marion vyléčí lupénku, v řadě případů však umí pomoci.

Dotaz:
Společně s dcerou (13 let), já (36 let), užíváme přístroj Marion. Zakoupili jsme jen jeden, teď ho chce ale půjčovat i babička, která s námi nebydlí. Z finančních důvodů ji ho chceme koupit až k narozeninám (v dubnu). Když ji ho teď na měsíc půjčíme, nevadí, že my s dcerou ho nebudeme měsíc užívat? Nevadí ta prodleva, kdy přerušíme užívání? Babičku bolí klouby a špatně spí, dočetla jsem se, že přístroj jí může pomoci.
Alena H.
Odpověď:
Pokud člověk trpí onemocněním, které mu nedává mnoho času, musí Marion užívat systematicky a intenzivně. Pokud se člověk cítí dobře, může Marion aplikovat 1x měsíčně, nebo třeba i 1x ročně. Aplikaci Marionu můžete kdykoliv přerušit.

Dotaz:
Dobrý den. Dcera mi koupila k Vánocům přístroj Marion, moc jsem si ho přála. Už po několika dnech používání jsem cítila zlepšení psychiky (trauma po složitém rozvodu) a také se mi významně zlepšila kvalita spánku. Všimla jsem si však, že se mi poslední dobou hodně mastí vlasy a také pokožku mám mastnější než obvykle. Je to možná reakce na Marion? A přejde to?
Děkuji za odpověď. Jitka S.
Odpověď:
Připravuji materiál k očistě jater. To uvádím proto, že kožní maz, jeho množství a kvalita, je řízena játry. Používání Marionu je velmi vhodné doplnit např. odkyselováním organismu, koupelemi v sodě, ale i očistou jater. Sledujte naše webové stránky.

Dotaz:
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli by přístroj mohl pomoct mému synovi. Je mu deset let, má diabetes 1. typu a nemůže lepek. Je možné, že by mu přístroj pomohl s imunitou a jeho nemoc by zůstala stabilizována? Může tohle přístroj ovlivnit?
Moc děkuji D.
Odpověď:
Diabetes I. typu není léčitelný. Jak je známo, tam diabetici trpí po čase různými komplikacemi (ledviny, oči, cévy). Důležité je hladinu cukru stabilizovat. Škodlivé jsou výkyvy. Marion může pomoci diabetes stabilizovat a zcela určitě pomáhá předejít komplikacím. Co se lepku týče, tak je rozdíl mezi vrozenou celiakií a sekundární nesnášenlivostí lepku. Tato intolerance je Marionem řešitelná.

Dotaz:
Pán doktor, na co všetko je možné prístroj využít? Ak mám byt úplně konkrétny, tak či je vhodné a účinné v prípadě Dg: Crohnova choroba, úzkostná neuróza, karcinom prsníka.
S pozdravom P.K.
Odpověď:
Přístroj Marion pracuje na základě holistické medicíny. Jsou diagnózy, které jsou pro přístroj Marion mimořádně vhodné. Všechny druhy nádorů, emocionální poruchy, autoimunitní nemoci, jako je M.Crohn, samozřejmě i mnohé další. Nezapomínejme na prevenci. I lidé s dotazovanými nemocemi kdyby už před lety aplikovali Marion, nebyli by dnes nemocní.

Dotaz:
Dobrý den, můžete mi prosím sdělit, zda do budoucna uvažujete s prodejem přístroje Marion i prostřednictvím obchodních center či malých krámků, kde je sortimentem zboží týkající se přírodní medicíny?
Děkuji. Bára N.
Odpověď:
Nemáme problém v prodeji Marionu prostřednictvím obchodníků. Cena Marionu však neumožňuje dát obchodníkům větší marži. Připravujeme však novinku v prodejní strategii a při odběru 10 a více přístrojů Marion bude velkobchodní cena o 1 000 Kč /na přístroj nižší.

Dotaz:
Dobrý den, prosím o informaci, za jak dlouho na sobě pocítím první účinky přístroje a jestli jsou při užívání přístroje kontroly u terapeuta stejně časté nebo jen jednou za čas. Dále mám dotaz, dcera mé známé trpí anorexií, je podle vás anorexie léčitelná? Pomohl by jí přístroj?
Děkuji za odpověď Petra S.
Odpověď:
Nerozumím slovu "pocítím". Má-li člověk nějaké bolesti, tak pocítí, že jsou menší nebo zmizely. Má-li nějaké psychické potíže, za nějaký čas se zamyslí a a řekne si, vždyť já se vlastně cítím dobře, "nesvírají mě démoni". Už se umím i smát. U jarní alergie zase musíte počkat na jaro, u časté nemocnosti třeba celou zimu, u rakoviny celý život apod. Slovo "pocítím" je neurčité. Co se týče mentální anorexie, je to problém léčitelný.


Své dotazy posílejte na e-mailovou adresu uvedenou dole na webových stránkách www.marion-jj.cz

Informace

26. února 2018 v 11:05
Informace pro všechny, kteří mají dotazy ohledně doručení přístrojů Marion
z 2. objednávkové série!
Vzhledem k velkému množství objednávek expedice probíhá v cyklech,
postupně, podle pořadí objednávajících.

Žádáme o trpělivost - přístroje budou všem v pořádku doručeny!


Upozornění!

13. února 2018 v 11:51
Děkujeme za propagaci!
Telefonovala nám zákaznice( jméno a adresa je k dispozici ve firmě), že při telefonátu do expedičního centra ECC jí bylo sděleno, ať přístroj MARION nekupuje, že nefunguje. Byla požádána, ať tento názor šíří dále. Doufáme, že tato nečestná lež, použitá za účelem poškození dobré pověsti, spíše poslouží pro naši propagaci. Ohlasy majitelů MARIONU na našich stránkách jsou naprosto přesvědčivé. http://marion-jj.blog.cz/První reakce z FB
Iva Janíčková Tak mozna by si meli pristroj Marion ve firme ECC objednat a vyzkouset, aby pochopili!!!! Kazdopadne cokoliv vyslo z dilny Mudr.Jonase (prednasky,kapky,Marion, doporuceni) me nikdy nezklamalo a nejednalo se o podvod. Palec nahoru panu doktorovi👍🏻👍🏻👍🏻
6
Spravovat
Tatiana Kucharovičová
Tatiana Kucharovičová Zavist nepozna hranice ...... nenechajte sa znechutit...... prajem Vam vsetko najlepsie (Y) <3

Máte chřipku aj.? / Průzkum

2. února 2018 v 13:58
Chřipková epidemie začíná pomalu ale jistě nabývat na intenzitě. A tak jsme ze zajímavosti položili majitelům 1. prodejní série přístroje Marion otázku, zda se i oni
v tomto období potýkají s chřipkou či pociťují nějaké příznaky nachlazení.
Zároveň nás zajímaly také poznatky ohledně užívání přístroje. Ať už pozitivní nebo negativní.

Všem dotázaným klientům srdečně děkujeme za účast v našem prvním "průzkumu"
a zde si můžete přečíst pár vybraných příspěvků.

1.
Dobrý den, velice ráda se průzkumu zúčastním, jednak jsem nadšenou obdivovatelkou práce pana doktora Jonáše a navíc jsem z účinků přístroje nadšená. Přístroj Marion používám já (44 let) a moje dcera Aneta (13,5 let) od letošních Vánoc. Před tím jsme již delší dobu "intuitivně" detoxikovaly kapičkami Joalis. Za dobu používání Marionu jsme neonemocněly chřipkou ani neměly žádné příznaky. U dcery se neobjevil ani žádný jiný detoxikační projev. Já měla zhruba po 14 dnech malý opar v koutku úst, který asi po třech dnech odezněl. Po měsíci používání jsme s dcerou absolvovaly naše první měření přímo v poradně u pana doktora Jonáše. U Anety nenašel vůbec žádnou zátěž, odešla bez jediného přípravku a myslím, že i pan doktor byl příjemně překvapen výsledkem Marionu v praxi. A také můj výsledek považuji za vynikající - sice mi přeci jenom byla nějaká zátěž naměřena, nicméně to, že mé tělo v současné době potřebuje k optimálnímu fungování resp. detoxikaci, pouze jeden detoxikační preparát, konkétně Spirobor, je pro mě ukázkou skvělého fungování Marionu. Proto jej každému také doporučuji :-)
paní Eva

2.
Dobrý den, přístroj užíváme s manželkou velmi často a po celou dobu jsme neonemocněli chřipkou ani neregistrujeme její příznaky. Jiné vlivy zatím neregistrujeme, ale obecně se cítíme celkem dobře, asi i úměrně věku.
manželé Š.

3.
P
ři používání přístroje Marion se mi rozjel ekzém v oblasti krku a horní části hrudníku tak, že jsem za sebou nechávala opadanou kůži. Byly dny, kdy bych nejraději vyskočila z okna, co to bylo za příšerné svědění, pálení, bolení, kůže byla v trvalém zánětu a pomáhalo pouze "opaření horkou vodou", abych v noci přežila. Střídalo se vysychání s mokvajícím procesem. Nepomáhá na to žádná mast, ani kapky informační medicíny, tento stav trvá už od prosince, proto jsem navštívila i konopné lázně v Mariánských lázních, ale ani to nebyla vhodná volba. V současné době používám jedinou mast Belobaza, kterou má kůže snese. Dále se mi vytvořila ložiska na obou rukách. Vzhledem k tomu, že jsem byla krátce před tím na přístrojové kosmetice hyaluronovou kyselinou, která se vlasovými jehličkami vpravuje do kůže, tak předpokládám, že toxiny, které se začaly uvolňovat díky Marionu, si našly cestu nejmenšího odporu, tzn. narušenou kůži a odchází tudy. Jinak dobré, partner nezaznamenal žádný problém a já Marion s přestávkami používám dál.
paní Marie, detoxikační poradce

4.
Dobrý den, k vaší otázce... Protože se (snad) zdravě stravujeme a k tomu pravidelně detoxikujeme (kapičky, otužování, pravidelný pohyb), tak naštěstí chřipku nikdo z rodiny léta neměl. Marion používáme i vícekrát denně, u babičky je po měsíci zřetelný nárůst energie - ještě dočistit klouby a bude veselo. Ostatní zaznamenali zlepšenou psychickou pohodu a lepší spánek.
pan Martin

5.
Dobrý den, chřipku ani její příznaky nepociťuji, ale od té doby, co jsem začala používat "Marion", tak mě začaly na levé straně bolet všechny zuby. Ta bolest se stěhovala. Jednou dole, jednou nahoře. Manžel měl podobné problémy, ale on má chrup nasazený na titanových implantátech, tak měl taky senzitivní dásně a cítil v ústech kov. Nejdříve jsem si myslela, že jsem chytla do ucha průvan, ale když jsem přístroj pár dnů nepoužívala, vše se vrátilo do normálu. U manžela také. Je to normální reakce po použití přístroje?
paní Jarmila
Naše odpověď: Rozhodně pocity nesouvisí s kovy (titan i v těle). Detoxikační procesy trvají často řadu měsíců. Dásně a zuby bývají pravidelně zatíženy těžkými kovy. Kovová chuť svědčí o vylučování rtuti. Dejte tomu čas a regulujte používání Marionu podle vašeho pocitu.

6.
Zdravím vás. Během používání přístroje Marion se ani u mě, ani u mé ženy, neprojevily jakékoliv příznaky chřipky. Co se týče dalších změn, zaregistroval jsem u sebe podstatné zlepšení kožního problému v oblasti očí - očních víček a koutku. Jednu dobu jsem se i citelně odsoloval, a to doslova. Kůže byla výrazně slaná, aniž bych užíval preparát na odsolování. Dále c
hci ještě podotknout, že během aplikace Marionu neužíváme žádné preparáty Joalis. To je prozatím vše z toho, co jsem byl schopen si uvědomit, v případě dalších změn či projevů vám je mohu opět nahlásit.
pan Zbyněk

7.
D
obrý deň, mám 53 rokov, prístroj používam denne od Vianoc. Vždy si ho zapnem pred spaním. Mala som problémy so spánkom, v noci som sa budila a nevedela ďalej spať. Už prvý raz, čo som si dala prístroj na ruku, som spala kvalitným spánkom a nespavosť úplne vymizla. Ďalej si všímam na sebe, že som kľudnejšia a spokojnejšia. Žiadnu chrípku, teploty, nádchu, kašel som nemala. Ustúpili mi bolesti drobných kostí rúk a nôh. V ústach som cítila stále slanú chuť aj dva mesiace. Na druhej strane, sa mi vyhodil herpes na ústach, 2 razy, ten druhý raz oveľa menej a aj rýchlo sa zahojil. Momentálne sa mi na tvári vyhodili vyrážky a na ruke svrbivý fľak. Myslím, že by som mala viac piť, aby som nedetoxikovala cez kožu. Čo sa týka samotného prístroja - kožený remienok sa mi rýchlo ošúchal, ale iba tá biela časť. Ale to sú nepodstatné veci. Celkové hodnotenie - veľká spokojnosť. Som rada, že sa mi ušiel prístroj už v prvej distribúcii.
paní Slávka
Naše odpověď:Oloupaný řemínek je také podstatná věc. Tuto situaci už řešíme. První dodavatel pásků se neosvědčil, proto jsme s ním ukončili spolupráci a zahájili vlastní výrobu řemínků. Na požádání Vám řemínek bezplatně vyměníme! Vzhledem k ceně výrobku chceme vzniklý problém vyřešit k Vaší spokojenosti.

8.
Dobrý den. Marion používám já, manžel i dcera (8let), chřipkou jsme neonemocněli a nemáme ani příznaky. Manžel se pohybuje hodně v obchodních centrech, dcera navštěvuje školu, kde minulý týden propukla i střevní viróza. Ale my se držíme :-) Děkujeme za Marion a přejeme krásný víkend!
paní Iva

  • Nechcete, aby vaše děti byly neustále nemocné?
  • Nechcete, aby trpěly na chřipky, angíny, alergie, záněty?
  • Udržujte pomocí přístroje Marion vnitřní hygienu vás i vašich dětí!
Zpráva

2. února 2018 v 11:34
Žádáme všechny stávající majitele, kteří si objednali elektronický přístroj Marion
v 2. prodejní sérii, o STRPENÍ. Vzhledem k velkému zájmu posíláme objednávkové formuláře postupně, podle pořadí. Pokud Vám objednávkový formulář ještě nepřišel, nebojte se, v nejbližších dnech dorazí. Expedice přístrojů pak bude zahájena v druhé polovině měsíce února.

Děkujeme za pochopení. www.marion-jj.cz