Marion - dotazy a odpovědi

14. března 2018 v 15:32
Dotaz
Dobrý deň prajem. Chcem sa opýtat Dr. Jonáša, či bude Marion účinkovať aj v prípadě, keď prístroj pripevním na ruku dietaťa cez pyžamo, čiže nie priamo na kožu. Ďakujem za informáciu.
S pozdravom Jozef M.
Odpověď
Nikoliv, přístroj Marion musí naléhat přímo na kůži.

Dotaz
Pane doktore, u používání přístroje Marion doporučujete odkyselující program, například v podobě koupelí v sodě. Jak často máme tyto koupele provádět? Stejně často jako užívání přístroje? Tedy každý den?
Děkuji za odpověď. Zuzana D.
Odpověď
Odkyselení organismu není jednorázová akce. Koupele v sodě jsou pouze jedním ze způsobů, jak pomáhat organismu s odkyselením. Člověk se může koupat v sodě klidně i hodinu denně. Četnost koupelí je dána zdravotním stavem. Znám člověka s rakovinou, který se denně koupal 3-4 hodiny. Já osobně zvládám koupele 1x týdně.

Dotaz
Dobrý den, chtěla bych vědět, zda přístroj Marion uvádí nějaké hodnoty, kdy přesně je potřeba detoxikaci provádět, a jak poznám, že se po používání přístroje Marion situace s detoxikací zlepšila.
Děkuji za odpověď. Z.H.
Odpověď
Přístroj Marion nic neměří. Medicína je plná diagnostických přístrojů, jen léčba je někde vzadu. Lidé mi vypráví, kolik vyšetření mají v plánu a já jako lékař vím, že na konci není žádné světlo. Žádná smysluplná léčba. Detoxikace je nikdy nekončící proces.

Dotaz (+ názor)
Vážený pane doktore Jonáši. Váš přístroj Marion je zázrak!! Můj manžel "nevěřící Tomáš" měl příznaky chřipky. I přes jeho protesty jsem mu nasadila na ruku Marion a do dvou dnů bylo po chřipce. Tedy po bolesti spánků, svalů, po horečce. Ale neskutečně se mu spustila rýma. Tvrdím, že je to Marionem, že tímto způsobem jde nemoc z těla ven. On mi ale zase nevěří, napište mi prosím, zda je možné, že právě ta velká rýma je reakcí na Marion a díky tomu se vlastně horším příznakům chřipky vyhnul. Ať to má černé na bílém (když už má chudák tu "rýmečku" a tolik trpí).
Moc Vám děkujeme celá rodina za Marion, už jsem si objednala v jarní sérii další, pro rodiče. Měl byste za přístroj dostat nějaké státní ocenění! Děkujeme!
Věra P. České Budějovice
Odpověď (+ reakce)
Máte naprostou pravdu. Nos je jedinou očistnou cestou pro celý dýchací systém. Vaši, respektivě manželovu zkušenost, popisuje celá řada lidí. Po státním ocenění opravdu netoužím, daleko více mě těší dobré zprávy od lidí.


Své dotazy posílejte na e-mailovou adresu uvedenou dole na webových stránkách www.marion-jj.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama