Poděkování MUDr. Josefu Jonášovi

14. března 2018 v 16:05
Mezi dotazy od klientů, užívajících přístroj Marion, je i spousta milých, děkovných ohlasů. Vybíráme dva z nich.

1)
Už dlouho se chystám (alespoň touto cestou) panu doktorovi Jonášovi poděkovat. Pro nedostatek odvahy (poněvadž nejsem ve slohu příliš zdatná), jsem se zatím neodhodlala. Až nyní, kdy už mám po několikáté na ruce přístroj Marion.

Obrovský přínos detoxikační medicíny pana doktora Jonáše a velká pomoc, co se týče zlepšování nejen mého zdravotního stavu, ale i stavu mých dětí, si každopádně zaslouží velké poděkování. Jsem panu doktorovi nesmírně vděčná a velmi ho obdivuji pro jeho moudrost, odbornost, znalosti i zkušenosti, nepolevující chuť bádat, a poté ochotu se o veškeré poznatky s námi všemi podělit. Vážím si ho pro jeho odvahu, trpělivost, vytrvalost.
Děkuji pane doktore za víru a naději. Děkuji za to, že jste...
Andrea P.

2)
Několik let jsem trpěl depresemi, silnými migrénami, nespavostí, bral hromady léků. Před dvěma měsíci jsem poprvé zašel (na radu přítelkyně) u nás k detoxikačnímu poradci. Mimo jiné mě seznámil i s přístrojem Marion MUDr. Josefa Jonáše. Prý něco naprosto unikátního! Byl jsem zvědavý. Doma jsem si v klidu pročetl webové stránky Marionu, neodolal a přístroj jsem si objednal. Neuvěřitelné se stalo skutkem! Zhruba po měsíci užívání spím jako batole, po bolestech hlavy ani památky, deprese jsou pryč. Negativem současného stavu ovšem je, že jsem se celý osypal drobnými červenými pupínky, jako při spalničkách, a cítím velmi slano v puse. To vše ale postupně mizí. Uvádí se, že Marion pomáhá odstraňovat toxiny z těla, působí jako prevence proti civilizačním chorobám apod.

Pane doktore, nevím jak to děláte, ale věřím, že kdybyste se narodil o nějaké to století dřív, byl byste to Vy, kdo by vynalezl i lék na mor a choleru. Smekám před Vašimi znalostmi a neustálým bádáním. Ve věku, kdy jiní už odpočívají, Vy se stále snažíte lidem pomoci. Přiznám se, že jsem léčbě pomocí celostní medicíny nikdy moc nevěřil. Díky Vám nyní věřím.
S poklonou Radek Zajíc, Chomutov

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama