Duben 2018

První soutěžní vlaštovky

24. dubna 2018 v 11:20
9. dubna jsme vyhlásili soutěž o přístroj Marion (podmínkou byl i Marion na fotografii).
A přichází (pardon přilétají...) první vlaštovky.

Kristýna Honelová
"Barefoot a Marion"


Hana Rudová
"S Marionem na procházce i na cestách"


Maneca Šteflová
"Přístroj téměř nesundávám z ruky, výsledky jsou úžasné!"

Tak sledujte, lajkujte... Fotografie postupně zveřejňujeme na FB Marionu a Twitteru.
Ta, která dostane nejvíc lajků - VYHRÁVÁ!

Marion - dotazy a odpovědi

19. dubna 2018 v 15:22
Dotaz:
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je nějak omezena životnost přístroje Marion.
Děkuji za odpověď. Jana H.
Odpověď:
Životnost Marionu je dána životností baterie, která je nevyměnitelná a dobíjí se pomocí přiložené nabíječky. Vydrží několik tisíc cyklů. Že je přístroj vyhaslý byste poznali podle toho, že zmizí čísla na displeji.

Dotaz:
Dobrý den, přečetl jsem si rozhovor s MUDr. Jonášem, kde mimo jiné uvádí, že jeho dítě nebylo nikdy nemocné. To je výborné! Který rodič by si to nepřál. Před dběma měsíci se nám narodil syn, manželka pořád kojí. Když bude užívat Marion, přenesou se jeho aplikace mateřským mlékem i na dítě?
Zdravím Petr K.
Odpověď:
Program Marionu se mateřským mlékem nepřenáší. Marion můžete připínat dítěti na nožičku. Doporučeno 1x týdně.

Dotaz:
Objednala jsem si přístroj marion, ale zapomněla jsem se informovat, jestli ho může užívat i manžel, který má kardiostimulátor.
Odpověď:
Z přístroje Marion nejdou do organismu prakticky žádné elektrické proudy. Kardiostimulátor a Marion se tedy vzájemně neruší.

Dotaz:
Dobrý den, mám tak trochu zvláštní dotaz. Můj manžel (56 let) je velký cholerik. Je pořád vzteklý, rozčílí ho každá maličkost, někdy to s ním opravdu není k vydržení. Kdybych mu objednala Marion, který by užíval pravidelně, mohlo by to alespoň částečně ovlivnit jeho chování? K psychologovi jít nechce. Nezlobte se za moji otázku a budu doufat v odpověď.
Eva z Jeseníku
Odpověď:
V programu Marion je velká část věnována psychice. Je ovlivňována hned z několika aspektů. Používání Marionu vede k emocionálnímu zklidnění.

Dotaz
Dobrý deň. Chcem sa informovať, či prístroj Marion môže používať 16 ročná dcéra trpiaca epilepsiou. Môže prístroj pomôcť v prevencii proti epileptickým záchvatom? Na epilepsiou sa lieči od deviatich rokov. Záchvaty má sporadicky, naposledy mala v lednu po vyše roku, tak jej dr.navýšila dávku lieku ráno o 50 mg. Odvtedy záchvat nemala.
Ďakujem za odpoveď. Andrea
Odpověď:
Na epilepsii může Marion působit výhradně preventivně. Abychom mohli říci, že je epilepsie vyléčená, musí být EEG (elektroencefalografie, vyšetření registrující aktuální elektrickou aktivitu mozku) i bez léků alespoň dva roky čisté.

Dotaz:
Dobrý den. Je mi 58 let. Pomůže Marion na erekci? Pavel.
Odpověď:
Zkušenosti s touto funkcí Marionu zatím nejsou, ale možné to je. Ovšem velmi záleží na příčině poruch potence.

Dotaz:
V druhé sérii jsem si objednala přístroj Marion. Užíváme ho celá rodina, já manžel i dvě děti a jsme velmi spokojeni. Teď ho chci objednat i rodičům. Maminka souhlasí, ale otec pořád nemůže pochopit funkci Marionu. I když je to na webových stránkách popsáno, pořád tomu nerozumí a já mu to neumím ve zkratce pořádně vysvětlit. Prosím, můžete ve zkratce?
Hana z Bruntálu
Odpověď:
V Marionu je několik tisíc informací, které se pomocí mikroproudů přenáší do organismu. Tam se zesilují a prostřednictvím mozku ovlivňují stav jednotlivých orgánů. Doporučuji si přečíst můj rozhovor na téma Marionu, kde je vše podrobně vysvětleno. Kdo nepochopí přítomnost toxinů, nepochopí Marion.

Dotaz:
Dobrý den, pane doktore. Pomůže přístroj Marion při jarních alergiích? Konkrétně u mě na pyl.
Děkuji za odpověď, ať se Vám daří v práci. Jana Žůrková
Odpověď:
Marion zbaví organismus chyby v reakci imunitního systému na cizorodou bílkovinu - alergen. Laici si říkají, že to není možné, odborníci si něco takového neumí představit, protože neví, že o způsobu chování imunitního systému rozhoduje určitá část mozku. Ta rozhoduje špatně, vysílá špatné informace, protože se v ní nachází to, co nazýváme toxiny. Ty dokáže přístroj Marion odstranit.

Dotaz:
Dobrý den. Tatínkovi byla diagnostikována rakovina tlustého střeva. Nádor odoperovali, ale by zhoubný. Metastázy zasahují do plic a do jater. Může přístroj marion pomoci pozastavit rošiřování metastáz dál?
J.H.
Odpověď:
Zkušeností využití Marionu u zhoubných nádorů je zatím málo. Teoreticky by měl na nádory působit dobře, ale až praxe ukáže, jak to s Marionem a nádory je.

Dotaz:
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda přístroj Marion dokáže pomoci v léčbě přechozené boreliózy. Dokáže zabíjet borelie?
Děkuji za odpověď. Jiřina K.
Odpověď:
Vaše terminologie je špatná. Neexistuje přechozená borelioza. Pravděpodobně máte na mysli chronickou boreliozu. Borelie nelze zabíjet. Ale abychom jen nepoučovali, ano, Marion umí řešit chronickou boreliozu.30 let Křížovky života

13. dubna 2018 v 16:14
Ve čtvrtek 12. dubna se ve spolupráci s časopisem Regenerace konal v Městské knihovně v Praze Slavnostní večer u příležitosti 30. výročí vydání knihy
MUDr. Josefa Jonáše - Křížovka života
.
Atmosféra byla příjemná, publikum se dobře bavilo a pan doktor Jonáš rozdával úsměvy a dobrou náladu na všechny strany. Posuďte sami.

Průvodcem večera byla moderátorka Martina Kociánová, která se s panem doktorem Jonášem zná už dlouhá léta.
Hned na úvod řekla pár slov ohledně knihy, která byla ve své době na našem trhu naprostým unikátem. Kniha vyšla 14. 4. 1988 v nákladu 30 000 a během několika hodin byla vyprodána. V knihkupectví pak visela vtipná cedule "Jonáš není".
Jonáš ale JE. A přichází na pódium.

Martina Kociánová vítá na pódiu MUDr. Josefa Jonáše

Tématem slavnostního večera bylo 30. výročí vydání knihy. Každému v sále však bylo jasné, že se nejedná "pouze" o oslavu této ojedinělé publikace, ale také o oslavu, vzdání úcty a poděkování jejímu autorovi. Člověku, kterému není lhostejné zdraví lidí a snaží se jim svou prací v oblasti detoxikační metody pomoci. A svým způsobem za jednu z těchto pomocí můžeme považovat i Křížovky života.

Součástí slavnostního programu byli i pozvaní hosté pana doktora Jonáše. Přicházeli nahoru na pódium postupně, každý z jiné oblasti, z jiné branže, ale jedno měli společné. Přišli panu doktorovi veřejně poděkovat nejen za jeho literární schopnosti, ale také za jeho práci, díky níž se de facto mohl na pódiu objevit i první pozvaný host Mons. páter Miloslav Fiala. Tento téměř devadesátiletý vitální pán sám na pódiu uvedl, že nebýt doktora Jonáše, už by tady nebyl.

Na pódiu Mons. páter Miloslav Fiala. Mezi oběma pány panuje vzájemná úcta

Dalším z pozvaných hostů byla šéfredaktora časopisu Regenerace Pavlína Brzáková, která práci MUDr. Jonáše obdivuje už řadu let

Mezi hosty nemohl chybět ani dlouholetý přítel MUDr. Jan Cimický, kterého s MUDr. Jonášem pojí mimo jiné i společná praxe v oboru psychiatrie. Rozhodně si bylo co říct

Ještě než se v křesle vedle pana doktora objevili další z pozvaných přátel, využila moderátorka Martina Kociánová chvilky k dotazu na poslední výzkumný objev MUDr. Josefa Jonáše, elektronický přístroj Marion. Pan doktor ho velmi rád představil a vysvětlil jeho smysl a funkci. Vzhledem k rozsahu informací se bližší údaje můžete dozvědět na stránkách www.marion-jj.cz.
Tam se mimo jiné dozvíte i to, po kom dostal přístroj Marion pojmenování. Bylo to po paní Marii, která pomocí telereportu pogratulovala panu doktorovi z dalekého zámoří, z Kalifornie. Tento pozdrav "na dálku" byl pro pana doktora příjemným překvapením, ale pro ten večer rozhodně ne posledním.

MUDr. Josef Jonáš představuje svůj revoluční výrobek, elektronický přístroj Marion

Pozdrav od paní Marie Slaninové, dlouholeté klientky a přítelkyně MUDr. Josefa Jonáše

A kdo další se objevil vedle pana doktora na pódiu?

Karel Fuller, člověk zabývající se šamanismem a technikami práce s vědomím, mimo to také klient MUDr. Jonáše, jemuž vděčí za uzdravení

Spisovatel, autor Regenerace, Milan Calábek

Další host na pódiu, MUDr. Petr Sedláček, přišel i s prvním vydáním knihy Křížovka života, kterou mu pan doktor Jonáš před lety podepsal.

První vydání mělo žlutý přebal, dotisk byl v barvě modré. Ale obsah samozřejmě stejný :)

A následovalo další milé překvapení. Pozdrav na dálku od herce Jaroslava Duška.
Byl milý, přátelský, stručný a výstižný...

To moderátorka České televize Iveta Toušlová se rozpovídala víc a uvedla, že Křížovku života četla už na studentských kolejích a velmi její život ovlivnila.

MUDr. Josef Jonáš se mezi oběma dámami cítil očividně dobře

Příjemným zpestřením programu byla na pódiu přítomnost mladšího syna MUDr. Jonáše - Andrease, kterému známý astrolog Richard Stříbrný, další z pozvaných hostů, krátce po narození sestavil horoskop. Podle slov pana doktora i jeho manželky, sedí přesně na míru.

Na pódiu vedle tatínka Andreas Jonáš, kdo ví, možná budoucí doktor nebo vynálezce?

O hudební vstup se v průběhu slavnostního večera postaralo duo Zhory / Balán.
Na závěr pak samozřejmě následoval slavnostní přípitek všech pozvaných hostů.
Ale ani to ještě nebyl úplný konec.

Hudební duo Lucie Zhory a Mirek Balán

Slavnostní přípitek

Další velké překvapení pro pana doktora Jonáše následovalo z nahrávky jeho dlouholetého přítele Jiřího Kuchaře, který to vlastně všechno "spískal". Včetně vydání veleúspěšné Křížovky života. Pan Kuchař je v tuto dobu v nemocnici a přejeme mu brzké uzdravení.

Dojemný pozdrav od kamaráda Jiřího Kuchaře

Dárek nakonec

Slavnostní večer u příležitosti 30. výročí vydání Křížovky života se vydařil.
A hosty MUDr. Josefa Jonáše byli vlastně všichni, nejen na pódiu, ale i ti v publiku. Všichni, kteří přišli vzdát hold a úctu člověku, který si ji zaslouží…


MUDr. Josef Jonáš

Text a foto: Saša Stušková

SOUTĚŽTE S MARIONEM!

9. dubna 2018 v 11:16
SOUTĚŽTE S MARIONEM!
POŠLETE FOTOGRAFII A VYHRAJTE PŘÍSTROJ MARION!

Pošlete na e-mail a.stuskova@marion-jj.cz fotografii,
na níž se (krom jiného)) nachází přístroj Marion.
(například jako na fotografii níže :-)


Všechny zaslané fotografie zveřejníme a autor té fotografie, která získá nejvíce ohlasů, vyhraje přístroj Marion!
Soutěž potrvá od 9. 4. - 9. 6. 2018!
Fotografie posílejte pod heslem: SOUTĚŽ S MARIONEM!